Geld & Recht alle pijlers

Wat vind jij nu echt te duur geworden?

20-02-2022 08:37 9987 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier vroeg kind waarom ik geen ben & jerry ijs had meegenomen bij de wekelijkse boodschappen. Ze vroeg dit al meerdere keren.

Ik heb gezegd dat we dit niet meer zomaar kopen. Misschien in de vakantie een keer.

5 euro of meer voor een bakje...
Alle reacties Link kopieren
GroenTuintje schreef:
28-10-2022 15:03
Ik koop altijd de duurste eieren, want diervriendelijk en lekkerder. Ik kijk dan op het ei of er een 0 voor de cijfers staan. Dit zijn de diervriendelijkste eieren.
Goed dat je het zegt.
Alle reacties Link kopieren
Ooit woonde er bij mij een afgedankt krielkipje en dat legde soms dagelijks een ei. Dat ging niet zonder moeite daar deed dat kipje heel erg haar best voor.

Kipje heeft indertijd een nieuw thuis gevonden, mijn dankbaarheid voor een ei is gebleven.
De sterren wandlen, de tijd gaat, de klok zal slaan,.
Alle reacties Link kopieren
Muselet schreef:
29-10-2022 20:32
Ooit woonde er bij mij een afgedankt krielkipje en dat legde soms dagelijks een ei. Dat ging niet zonder moeite daar deed dat kipje heel erg haar best voor.

Kipje heeft indertijd een nieuw thuis gevonden, mijn dankbaarheid voor een ei is gebleven.
Dat snap ik helemaal :heart:
Voor iedereen een groene tuin
Alle reacties Link kopieren
AnAppleADay schreef:
28-10-2022 10:29
Na de tip hier in het topic met de 20€ korting bij Ubereats besteld.
Maar man, wat is dat duur!
Ik weet dat er mensen zijn die bijna elke week wel wat bestellen maar dat is toch zonde van je geld?

Voor 2 personen Chinees (oké, je kan er met 3 van eten zoals altijd) was gewoon 40,-
Met de 20,- korting was het een prima deal maar anders zou ik dat never nooit betalen.

Weet natuurlijk niet wat je had besteld, maar 40 euro is veel.
Betaal hier voor de chinees met een combinatie gerecht en gebakken banaan. Zo'n 23 euro.
Maar bestel wel rechtstreeks.
Alle reacties Link kopieren
Superhuisvrouw schreef:
30-10-2022 11:09
Weet natuurlijk niet wat je had besteld, maar 40 euro is veel.
Betaal hier voor de chinees met een combinatie gerecht en gebakken banaan. Zo'n 23 euro.
Maar bestel wel rechtstreeks.
Het hangt ook enorm van de locatie af. Ik woonde eerst in Amsterdam, mega veel keus en vaak niet zo heel duur. Nu woon ik in een dorp, en de opties zijn hier gewoon beperkter en duurder. Minder concurrentie denk ik, en een andere demografie (weinig studenten hier bv, meer gezinnen met inkomens).
Alle reacties Link kopieren
AH oude geraspte kaas: € 4,19 voor 175 gram. Dan maar overgestapt op de Zaanse Hoeve.
Alle reacties Link kopieren
Of zelf raspen? Vanmiddag op tv gehoord bij een kookprogramma, dat voorgeraspte kaas vaak veel minder smaak heeft. :hihi:
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
Ik rasp heel vaak zelf, de smaak is echt een stuk beter en het is ook veel goedkoper.

Ik koop alleen soms geraspte mozzarella.
Alle reacties Link kopieren
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
Alle reacties Link kopieren
Ik rasp bijna nooit. Meestal gebruik ik gewoon plakjes. Ben veel te lui om te raspen. :lol:
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
Alle reacties Link kopieren
margreetder schreef:
30-10-2022 14:46
AH oude geraspte kaas: € 4,19 voor 175 gram. Dan maar overgestapt op de Zaanse Hoeve.
Blok kaas kopen, raspen en dan invriezen. Doe ik al jaren :)
AliM schreef:
30-10-2022 15:21
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
Ha ha..

Rasp alles en verdeel over zakjes.
Je kan kaas heel goed invriezen.
Alle reacties Link kopieren
AliM schreef:
30-10-2022 15:21
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
:proud:
AliM schreef:
30-10-2022 15:21
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
Jup, dat is hier dus niet goedkoper, mijn man vreet een kilo kaas dan binnen no time op
Alle reacties Link kopieren
AliM schreef:
30-10-2022 15:21
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
:hihi: heel herkenbaar. Superlekker.

Tot ik erachter kwam dat er zo'n 10 liter melk nodig is om 1kg kaas te maken. Zó veel melk!
Sindsdien eet ik veel minder kaas.
Ik koop nu hooguit zo'n ééns per maand een zakje geraspte kaas. Eerder ging er wel een kilo kaas per week doorheen.
Wie weet helpt het jou ook?
.
Alle reacties Link kopieren
Ik bestelde regelmatig in het weekend via de lokale thuisbezorgd maar daar nu mee gestopt.
Voor 4 personen patat met elk wat erbij zat je zo tussen de 35 en 50 euro.En daarbovenop bestelkosten én 3,50 bezorgkosten.

Hier gaat tegenwoordig weer de airfryer aan.
Jaja weet het..maak soms taalfouten..hè maar ik ben ..ik !
Alle reacties Link kopieren
AliM schreef:
30-10-2022 15:21
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
Het nadeel van zelf kaas raspen vind ik dat mn knokkels altijd door de geraspte kaas zitten
Alle reacties Link kopieren
Bergje65 schreef:
31-10-2022 14:31
Het nadeel van zelf kaas raspen vind ik dat mn knokkels altijd door de geraspte kaas zitten
Yep! :facepalm:
Ik heb daar dus de motoriek ook niet voor. En/of ik trek zo'n stuk kaas kapot.
Alle reacties Link kopieren
Bergje65 schreef:
31-10-2022 14:31
Het nadeel van zelf kaas raspen vind ik dat mn knokkels altijd door de geraspte kaas zitten
Ik gooi het in m'n keukenmachine. Heb ik ook pas na drie jaar bedacht :facepalm:
Alle reacties Link kopieren
AliM schreef:
30-10-2022 15:21
Het nadeel van kaas zelf raspen vind ik dat er dan een stuk kaas in huis is. En dat stuk kaas is dan heel makkelijk in kleinere blokjes te snijden en dan met een beetje mosterd....
:facepalm: Heb ik totaal geen last van. :P
Daarom koop ik geen kilo kaas meer, want dat gaat er gewoon in een week doorheen. Daarom maar een stuk van 400 gram. En ik ben alleen, dus het gaat hard genoeg.

Ik*ben*ik, oh ja, dat is niet goedkoop. Ik ben voor 2 personen patat en 1 snack pp totaal 7,32 kwijt. Die 2 cent is voor het tasje. :biggrin:
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
Alle reacties Link kopieren
Koettie schreef:
31-10-2022 14:36
Ik gooi het in m'n keukenmachine. Heb ik ook pas na drie jaar bedacht :facepalm:
Kan het ook in zo'n bakje van de staafmixer? ik heb helaas geen keukenmachine
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik dit, een kaasschaaf die raspt.
https://www.meesterslijpers.nl/boska-ka ... o-antiplak
De buurman (akkerbouwer) was vorige week zijn wortelen van het land aan het oogsten, ging 's middags even thuis lunchen. Toen hij terug kwam liepen er gewoon een aantal mensen op zijn land wortelen te rapen en te plukken uit de grond. Toen hij ze erover aansprak waren ze nog verbaasd ook, dat dit toch gewoon mocht? Als ze het nu gewoon netjes gevraagd hadden dat mocht dit idd de volgende dag als de oogst weg was, maar nu gewoon maar pakken wat er te pakken valt (dus gewoon stelen van een ander)..

Ongelofelijk wat een mentaliteit hebben de mensen tegenwoordig toch :facepalm:
Alle reacties Link kopieren
dianaf schreef:
31-10-2022 14:43
:facepalm: Heb ik totaal geen last van. :P
Daarom koop ik geen kilo kaas meer, want dat gaat er gewoon in een week doorheen. Daarom maar een stuk van 400 gram. En ik ben alleen, dus het gaat hard genoeg.

Ik*ben*ik, oh ja, dat is niet goedkoop. Ik ben voor 2 personen patat en 1 snack pp totaal 7,32 kwijt. Die 2 cent is voor het tasje. :biggrin:
Dat is nog te doen..Hier alleen al 3 euro voor een klein patat speciaal :proud:
Jaja weet het..maak soms taalfouten..hè maar ik ben ..ik !
Alle reacties Link kopieren
Ik*ben*ik schreef:
31-10-2022 15:42
Dat is nog te doen..Hier alleen al 3 euro voor een klein patat speciaal :proud:
Ja, hij is best betaalbaar en ook lekkere friet. Meer dan genoeg voor 2 personen ook. Elke keer nemen we ons voor om niet alles op te eten, maar ja, het is zo lekker. :cry: :facepalm:
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven