Actueel
alle pijlers
Ons voedsel is goedkoop
maandag 17 juni 2019 om 18:52
Vandaag in de krant: https://www.ad.nl/politiek/minister-ete ... ~acdb8aac/
Ik vind het een interessant onderwerp omdat ik benieuwd ben hoe dit doorgevoerd gaat worden. Volgens mij ligt er een behoorlijke rol bij de overheid, grote bedrijven en supermarkten.
Sommige voedingsmiddelen zijn zeker veel te goedkoop, ik verbaas mijzelf nog regelmatig over de prijzen van kip of varkensvlees. Maar als ik dan kijk naar de marge op bijvoorbeeld de buitenbeentjesgroente bij de appie dan vind ik dat helemaal belachelijk, die boeren worden echt uitgeknepen.
Ik vind het een interessant onderwerp omdat ik benieuwd ben hoe dit doorgevoerd gaat worden. Volgens mij ligt er een behoorlijke rol bij de overheid, grote bedrijven en supermarkten.
Sommige voedingsmiddelen zijn zeker veel te goedkoop, ik verbaas mijzelf nog regelmatig over de prijzen van kip of varkensvlees. Maar als ik dan kijk naar de marge op bijvoorbeeld de buitenbeentjesgroente bij de appie dan vind ik dat helemaal belachelijk, die boeren worden echt uitgeknepen.
woensdag 19 juni 2019 om 19:31
Oei! Een sneeuwvlokje die door curling ouders is grootgebracht.AngelEyes0192 schreef: ↑19-06-2019 17:54Ik heb geen zin om hier op te reageren, want ik vind je reactie eerlijk gezegd nogal respectloos.
„Ik ben goddank helemaal niets” (Japi)
woensdag 19 juni 2019 om 19:35
Waarom zou iemand per se in de Randstad moeten wonen? 1500 is erg veel bij een inkomen van 2200.Dat snapt iedereen toch dat dat niet echt haalbaar is.
woensdag 19 juni 2019 om 19:35
Je projecteert.jeskanana schreef: ↑19-06-2019 19:28Wat een gefrustreerde reactie.
Niemand hoeft het te doen zoals ik opper. Geen flauw idee hoe burgers zichzelf in leven houden? Ik ben zelf ook een burger lijkt me. Zo groot is die afstand tussen stad en platteland nu ook weer niet.
Weet verder niet zo goed waarom ik me verdedigen moet eigenlijk.
woensdag 19 juni 2019 om 19:46
Het enige wat deze regering doet is belastingen verhogen. De consument betaald zich scheef aan voedsel. De marges zitten bij de Appie en de Jumbo. En die betalen bijzonder slecht aan de boer die zijn hoofd amper boven water kan houden en al helmaal geen geld overhoud voor klimaat en natuurbeleid.
Ik vraag me af hoe lang de volgers dit soort achterlijke praatjes nog accepteren.
Ik vraag me af hoe lang de volgers dit soort achterlijke praatjes nog accepteren.
woensdag 19 juni 2019 om 19:47
Misschien moet je eens teruglezen en je eigen reacties ook analyseren. Ik snap inmiddels dat je onwijs beledigd bent omdat ik het woord "opgehokt" gebruikt heb, als je dat persoonlijk opgevat hebt: Het spijt me ontzettend.
Kunnen we dan weer ontopic?
woensdag 19 juni 2019 om 19:50
Ik ben geenszins beledigd, integendeel, dus je spijtbetuiging is onnodig.
Misschien is het een goed plan om die boze leesstem in je hoofd wat op te vrolijken, dan zal je zien dat er helemaal niet zo gefrustreerd wordt gereageerd.
woensdag 19 juni 2019 om 20:47
Zelf groente verbouwen zet nauwelijks zoden aan de dijk.
Ten eerste is succesvol zaaien en telen veel lastiger dan het lijkt, inclusief het bestrijden van rupsen en slakken en dergelijke.
Maar belangrijker nog: als jouw boontjes en courgettes geoogst kunnen worden, worden ze dat bij de boeren ook. Dus dan zijn ze juist heel goedkoop op de markt. En het is best lastig om 50 courgettes in twee weken op te maken vooral als ze op dat moment ook voor een habbekrats te koop zijn.
Goedkoop eten is een kwestie van eten wat er in het seizoen is en grote hoeveelheden invriezen (of zoals vroeger:wecken). Alleen dan eet je dus de hele winter prei, kool en penen en knollen. Dat vinden we saai, we willen variatie. En dát maakt het duurder.
Fruit is niet duur als je appels eet en aardbeien alleen in het seizoen. Maar als je importfruit wil, en importgroente, dat is luxe en dus duurder. Avocado's, mango's en ananassen groeien hier niet aan de bomen.
Elke dag kipfilet of kaas op brood is ook duur. Maar we zijn het normaal gaan vinden dat dat soort dingen elke dag beschikbaar is, terwijl het niet nodig is om voldoende voedingsstoffen binnen te krijgen. Maar het is wel lékkerder dan havermoutpap of boterham schuifkaas met een plakje komkommer.
Ten eerste is succesvol zaaien en telen veel lastiger dan het lijkt, inclusief het bestrijden van rupsen en slakken en dergelijke.
Maar belangrijker nog: als jouw boontjes en courgettes geoogst kunnen worden, worden ze dat bij de boeren ook. Dus dan zijn ze juist heel goedkoop op de markt. En het is best lastig om 50 courgettes in twee weken op te maken vooral als ze op dat moment ook voor een habbekrats te koop zijn.
Goedkoop eten is een kwestie van eten wat er in het seizoen is en grote hoeveelheden invriezen (of zoals vroeger:wecken). Alleen dan eet je dus de hele winter prei, kool en penen en knollen. Dat vinden we saai, we willen variatie. En dát maakt het duurder.
Fruit is niet duur als je appels eet en aardbeien alleen in het seizoen. Maar als je importfruit wil, en importgroente, dat is luxe en dus duurder. Avocado's, mango's en ananassen groeien hier niet aan de bomen.
Elke dag kipfilet of kaas op brood is ook duur. Maar we zijn het normaal gaan vinden dat dat soort dingen elke dag beschikbaar is, terwijl het niet nodig is om voldoende voedingsstoffen binnen te krijgen. Maar het is wel lékkerder dan havermoutpap of boterham schuifkaas met een plakje komkommer.
woensdag 19 juni 2019 om 21:03
Nou, je mist niet "iets" maar je mist meer dan de helft. Eigen risico, onroerend goed, afvalstoffen, gas/water/licht. Verzekeringen, kosten van ov of een auto. Internet, telefoon. Maar even on-topic.: ik vind voedsel stervensduur geworden ivm 10/20 jaar geleden. Als ik even puur van de prijzen uitga, inflatie meegerekend, kost 5 kilo aardappels nu gemiddeld 3,99 voor 5 kilo in gemiddelde supermarkten. Een kilo winterpeen 1,99 (!) en een kilo kipfilet 7 euro. Vroegah , 10 jaar geleden dus, was de winterpeen gemiddeld 0,89 cent de kilo en de aardappels 0,55 per kilo. Eerlijke prijzen voor de boer daargelaten en de rest van de discussie even bezijden geparkeerd ben ik aan basis voedsel alleen al 2 keer duurder uit dan 10 jaar geleden. En dan wil ik niet eens terug denken aan de gulden tijd want dat is al helemaal not done blijkbaar.
Ik weet wel dat een eenvoudige hutspot met een balletje gehakt voor 4 personen minimaal 5/6 euro kost tegenwoordig. Dat is omgerekend (jaja, i know) 12 tot 14 gulden voor alleen al de warme maaltijd voor een gemiddeld gezin. Als toetje een pak yoghurt (0,89, bijna 2 gulden) en een bakje aardbeien (1,99 dus 4,40 op zijn goedkoopst) en je komt alleen al voor een simpele warme maaltijd voor 4 personen uit op 10/12 euro oftewel 22/26 gulden per dag! Trek er een paar kilo aardappels af hooguit en je komt op minimaal 9 euro/11 gulden uit voor de warme maaltijd.
Leuk dat seizoensgroenten soms wat goedkoper zijn en van iedere dag bietjes of winterpeen gaat ook niemand dood )op korte termijn). We hebben het relatief goed en niemand hoeft hier dood te gaan van de honger, zelfs de allerarmsten niet. Maar stug vol blijven houden dat ons voedsel goedkoop is, gezond eten betaalbaar en best nog wat hoger belast mag worden vind ik waanzin. Ik kan best 4 monden voeden van 40 euro p/w. Zonder dat iemand honger hoeft te lijden, maar of het voldoet aan de hedendaagse gezondheidsnormen is wat anders. Waarom mensen blijven ontkennen dat gezond voedsel net zo duur is als junkfood is me echt een raadsel.
En dan heb ik het niet over koek, snoep en chips. Maar puur over een gezonde basis. Groenten, aardappels vlees en vis, 2 stuks fruit per dag en volkoren producten. Niks geks, niks buitensporigs. Een doos van 20 frikandellen is 1,99. Een 2 kilo zak friet ook. Een pot groenten erbij, 2 fabrieksbroden en een pot pindakaas en je vult je maag een week. En nog blijven mensen stug volhouden dat gezond eten goedkoper is of minstens net zo duur als junkfood. Dat kiloknallers voor de infantiele onderontwikkellde egoistische medemens zijn. De medemens die niet weten wanneer ze d/t/dt moeten schrijven.
Als je, om wat voor reden ook aan de grond zit dan ben je blij dat je je gezin kan voeden met een kiloknaller gehaktballetje. Dan vergeet je even de luxe van normen en waarden. Ik word zo misselijk van dat geoordeel vanuit betere en bevoorrechte mensen uit hun verheven torentjes. Ik en mijn gezin hebben het meer dan goed en wij kunnen met een weekbudget van 10 euro pp/pd keuzes maken. Keuzes die goed zijn voor het milieu, voor mens en dier en voor de toekomst van ons allen. Maar veel mensen kunnen dit niet en zijn al blij dat ze een warme prak op tafel kunnen zetten, gezond of niet. Ik vind het allemaal zo hypocriet om bepaalde gevolgen bij degenen te leggen die bepaalde keuzes niet hebben. En nog hypocrieter om diegenen de rekening te laten betalen van de normen en waarden van degenen die het zich wel kunnen veroorloven. Bah, bah en nog eens bah!
woensdag 19 juni 2019 om 22:17
Ik kom nog uit een tijd dat bepaalde groenten alleen in een bepaald seizoen verkrijgbaar waren. In de winter inderdaad vaak kool en winterpeen en uien en andere seizoensgebonden groente, en tegen de zomer kwamen de preien dan weer, en de zomerbietjes, en de worteltjes, de boontjes, de tuinbonen, alles in zijn eigen seizoen. Het grappige was dat je dan alles júist zo lekker vond omdat het er weer even was, en de rest van het jaar weer niet. En altijd aardappelen erbij, bij ons thuis meestal bintjes, en soms eigenheimers. Gewoon van die zakken van 10 kilo. En van zo'n zak aten we dan met zijn vieren een week. Heel soms maakte mijn vader macaroni (wat een traktatie!) met gehakt en vers gesnipperde uit en stukjes paprika, een paar blikjes tomatenpuree van destijds 10 cent voor de saus. En ja, ook tegenwoordig kun je in principe nog zo redelijk voordelig eten, als je alle voorgesnipperde groenten uit de koeling vergeet en gewoon een verse prei koopt.sistasista schreef: ↑19-06-2019 21:03Nou, je mist niet "iets" maar je mist meer dan de helft. Eigen risico, onroerend goed, afvalstoffen, gas/water/licht. Verzekeringen, kosten van ov of een auto. Internet, telefoon. Maar even on-topic.: ik vind voedsel stervensduur geworden ivm 10/20 jaar geleden. Als ik even puur van de prijzen uitga, inflatie meegerekend, kost 5 kilo aardappels nu gemiddeld 3,99 voor 5 kilo in gemiddelde supermarkten. Een kilo winterpeen 1,99 (!) en een kilo kipfilet 7 euro. Vroegah , 10 jaar geleden dus, was de winterpeen gemiddeld 0,89 cent de kilo en de aardappels 0,55 per kilo. Eerlijke prijzen voor de boer daargelaten en de rest van de discussie even bezijden geparkeerd ben ik aan basis voedsel alleen al 2 keer duurder uit dan 10 jaar geleden. En dan wil ik niet eens terug denken aan de gulden tijd want dat is al helemaal not done blijkbaar.
Ik weet wel dat een eenvoudige hutspot met een balletje gehakt voor 4 personen minimaal 5/6 euro kost tegenwoordig. Dat is omgerekend (jaja, i know) 12 tot 14 gulden voor alleen al de warme maaltijd voor een gemiddeld gezin. Als toetje een pak yoghurt (0,89, bijna 2 gulden) en een bakje aardbeien (1,99 dus 4,40 op zijn goedkoopst) en je komt alleen al voor een simpele warme maaltijd voor 4 personen uit op 10/12 euro oftewel 22/26 gulden per dag! Trek er een paar kilo aardappels af hooguit en je komt op minimaal 9 euro/11 gulden uit voor de warme maaltijd.
Leuk dat seizoensgroenten soms wat goedkoper zijn en van iedere dag bietjes of winterpeen gaat ook niemand dood )op korte termijn). We hebben het relatief goed en niemand hoeft hier dood te gaan van de honger, zelfs de allerarmsten niet. Maar stug vol blijven houden dat ons voedsel goedkoop is, gezond eten betaalbaar en best nog wat hoger belast mag worden vind ik waanzin. Ik kan best 4 monden voeden van 40 euro p/w. Zonder dat iemand honger hoeft te lijden, maar of het voldoet aan de hedendaagse gezondheidsnormen is wat anders. Waarom mensen blijven ontkennen dat gezond voedsel net zo duur is als junkfood is me echt een raadsel.
En dan heb ik het niet over koek, snoep en chips. Maar puur over een gezonde basis. Groenten, aardappels vlees en vis, 2 stuks fruit per dag en volkoren producten. Niks geks, niks buitensporigs. Een doos van 20 frikandellen is 1,99. Een 2 kilo zak friet ook. Een pot groenten erbij, 2 fabrieksbroden en een pot pindakaas en je vult je maag een week. En nog blijven mensen stug volhouden dat gezond eten goedkoper is of minstens net zo duur als junkfood. Dat kiloknallers voor de infantiele onderontwikkellde egoistische medemens zijn. De medemens die niet weten wanneer ze d/t/dt moeten schrijven.
Als je, om wat voor reden ook aan de grond zit dan ben je blij dat je je gezin kan voeden met een kiloknaller gehaktballetje. Dan vergeet je even de luxe van normen en waarden. Ik word zo misselijk van dat geoordeel vanuit betere en bevoorrechte mensen uit hun verheven torentjes. Ik en mijn gezin hebben het meer dan goed en wij kunnen met een weekbudget van 10 euro pp/pd keuzes maken. Keuzes die goed zijn voor het milieu, voor mens en dier en voor de toekomst van ons allen. Maar veel mensen kunnen dit niet en zijn al blij dat ze een warme prak op tafel kunnen zetten, gezond of niet. Ik vind het allemaal zo hypocriet om bepaalde gevolgen bij degenen te leggen die bepaalde keuzes niet hebben. En nog hypocrieter om diegenen de rekening te laten betalen van de normen en waarden van degenen die het zich wel kunnen veroorloven. Bah, bah en nog eens bah!
Time for the real me to emerge, Possum! Get out the gladiolas!
woensdag 19 juni 2019 om 22:17
Het is logisch dat zaken zoals zorgverzekering, voedsel etc duurder worden. Maar termen als 'stervensduur'vind ik werkelijk waar overdreven.
Gemiddeld gezien betalen wij in NL 10% van ons inkomen aan boodschappen. Ik vind dat goedkoop. Als ik in de supermarkt kom en daar liggen mango's voor 1 euro, 1 kilo bananen voor een euro, 1 kg wortelen voor 0.80 cent etc etc.
Ik moet echt hard nadenken in welk land je qua percentage ahv gemiddeld inkomen goedkoper uit zou zijn, ik zou het eerlijk gezegd zo niet weten, jij wel?
Klagen is altijd de makkelijkste weg natuurlijk, wat zou je dan wel acceptabele prijzen vinden voor voedsel?
Gemiddeld gezien betalen wij in NL 10% van ons inkomen aan boodschappen. Ik vind dat goedkoop. Als ik in de supermarkt kom en daar liggen mango's voor 1 euro, 1 kilo bananen voor een euro, 1 kg wortelen voor 0.80 cent etc etc.
Ik moet echt hard nadenken in welk land je qua percentage ahv gemiddeld inkomen goedkoper uit zou zijn, ik zou het eerlijk gezegd zo niet weten, jij wel?
Klagen is altijd de makkelijkste weg natuurlijk, wat zou je dan wel acceptabele prijzen vinden voor voedsel?
robinson wijzigde dit bericht op 19-06-2019 22:20
13.92% gewijzigd
woensdag 19 juni 2019 om 22:20
Hoe dan ook, zelfs winterpenen zijn duur geworden. Een bak kost hier bij de coop echt bijna 2 euro. Kijk anders voor de grap eens wat folders of online prijzen na. En die buitenbeentjes zijn vette binnenbeentjes voor de ah. We worden genaaid waar we bij staan. Maar ach, we betalen graag wat extra om de verspilling tegen te gaan. Toch? En we kijken graag neer op een ander die dat niet kan of doet. Toch?
https://www.npo3.nl/keuringsdienst-van- ... KN_1706046
woensdag 19 juni 2019 om 22:20
Nee, dat doet ze niet. Ze heeft een visie die verder reikt dan ik tot nu toe heb gelezen in de loop der jaren hier op het forum.Valdemar_II schreef: ↑19-06-2019 22:12@sistasista: je verkoopt nonsens. En dat je visie zich beperkt tot de afgelopen vijftig jaar maakt het geheel nog belachelijker.
woensdag 19 juni 2019 om 22:22
Valdemar_II schreef: ↑19-06-2019 22:12@sistasista: je verkoopt nonsens. En dat je visie zich beperkt tot de afgelopen vijftig jaar maakt het geheel nog belachelijker.
Ach, ik heb liever dat jij het zegt dan mijn huisarts.
woensdag 19 juni 2019 om 22:25
Je hebt gelijk hoor.sistasista schreef: ↑19-06-2019 22:20Hoe dan ook, zelfs winterpenen zijn duur geworden. Een bak kost hier bij de coop echt bijna 2 euro. Kijk anders voor de grap eens wat folders of online prijzen na. En die buitenbeentjes zijn vette binnenbeentjes voor de ah. We worden genaaid waar we bij staan. Maar ach, we betalen graag wat extra om de verspilling tegen te gaan. Toch? En we kijken graag neer op een ander die dat niet kan of doet. Toch?
https://www.npo3.nl/keuringsdienst-van- ... KN_1706046
Ik las van de week dat miljoenen zich zitten te vergapen aan programma's die gaan over de rijken van dit land, maar dat de programma's die de armoede in dit land laten zien nauwelijks bekeken worden en daar kan je zien dat mensen met z'n drietjes macaroni eten met een blikje tomatenpuree als groente en ingeblikte kookworst als vlees.
Ik heb het hier meegemaakt dat een vrouw met twee kinderen op televisie, die een blik tomatensoep opentrok als avondeten met wat witte boterhammen het verwijt kreeg dat het een blik van Unox was en dat ze dat goedkoper kon halen bij de Aldi en dat was echt een verwijt, dus ik snap wat je allemaal schrijft.
woensdag 19 juni 2019 om 22:30
Kennen wij elkaar?
Ik weet dat het soms moeilijk is, maar de voedselprijzen zijn je laatste probleem als je niet rond kunt komen.
Het valt goed op omdat je hiermee dagelijks in contact komt, maar als je de stijging in woonkosten vergelijkt valt dit in het niets.
woensdag 19 juni 2019 om 22:32
Misschien dat je dan eens ergens anders je boodschappen moet gaan doen..sistasista schreef: ↑19-06-2019 22:20Hoe dan ook, zelfs winterpenen zijn duur geworden. Een bak kost hier bij de coop echt bijna 2 euro. Kijk anders voor de grap eens wat folders of online prijzen na. En die buitenbeentjes zijn vette binnenbeentjes voor de ah. We worden genaaid waar we bij staan. Maar ach, we betalen graag wat extra om de verspilling tegen te gaan. Toch? En we kijken graag neer op een ander die dat niet kan of doet. Toch?
https://www.npo3.nl/keuringsdienst-van- ... KN_1706046
woensdag 19 juni 2019 om 22:32
Het is een kwestie van stapelen.Valdemar_II schreef: ↑19-06-2019 22:30Kennen wij elkaar?
Ik weet dat het soms moeilijk is, maar de voedselprijzen zijn je laatste probleem als je niet rond kunt komen.
Het valt goed op omdat je hiermee dagelijks in contact komt, maar als je de stijging in woonkosten vergelijkt valt dit in het niets.
woensdag 19 juni 2019 om 22:38
pejeka schreef: ↑19-06-2019 22:17Ik kom nog uit een tijd dat bepaalde groenten alleen in een bepaald seizoen verkrijgbaar waren. In de winter inderdaad vaak kool en winterpeen en uien en andere seizoensgebonden groente, en tegen de zomer kwamen de preien dan weer, en de zomerbietjes, en de worteltjes, de boontjes, de tuinbonen, alles in zijn eigen seizoen. Het grappige was dat je dan alles júist zo lekker vond omdat het er weer even was, en de rest van het jaar weer niet. En altijd aardappelen erbij, bij ons thuis meestal bintjes, en soms eigenheimers. Gewoon van die zakken van 10 kilo. En van zo'n zak aten we dan met zijn vieren een week. Heel soms maakte mijn vader macaroni (wat een traktatie!) met gehakt en vers gesnipperde uit en stukjes paprika, een paar blikjes tomatenpuree van destijds 10 cent voor de saus. En ja, ook tegenwoordig kun je in principe nog zo redelijk voordelig eten, als je alle voorgesnipperde groenten uit de koeling vergeet en gewoon een verse prei koopt.
Maar lieve Pejeka, jij trekt alles wel heel ongelijk. Ik volg je hoor maar ik ben het niet met je eens dat je tegenwoordig alleen maar dure voorgesneden groenten kan kopen. Ik koop nog steeds losse prei, paprika etc. Veel blancheer ik en vries ik in. Verschillende groenten bij elkaar voor de soep of pasta, sommige groenten apart zoals asperges. Ik ben een ouderwetse huisvrouw, als je mij zou kennen zou ik een vrouw naar jouw hart zijn denk ik zo. Maar ik heb de tijd, de financiën en de kennis om zuinig te leven. Om zuinig en verantwoord met voedsel om te gaan heb je geld, tijd en kennis nodig. Aanbiedingen zijn voor de rijken zei mijn oma zaliger altijd en gelijk had ze.
Als je beiden werkt dan kies je ook vaak voor gemak. En gemak is duur, op alle gebieden. Maar dan nog blijft het en feit dat goede en gezonde voeding duur is geworden de afgelopen jaren. Kijk alleen maar naar het feit van de btw verhoging. Ja, je kan redelijk goedkoop en gezond eten, mits je er de tijd en financiën voor hebt. En een grote vriezer
woensdag 19 juni 2019 om 22:40
Toen ik in Australie woonde was er iets met de bananenteelt en kostte een kilo bananen 12 dollar, dat is meer dan 7 euro. Dat soort prijzen heb ik in NL echt nog nooit meegemaakt.
Ik ben er echt niet voor om groente en fruit duurder te maken maar om nou te zeggen dat gezond eten onbetaalbaar is vind ik echt overdreven. Of dat je met een starterssalaris van 3000 bruto als alleenstaande elk dubbeltje om moet draaien... dan denk ik dat er ergens anders toch iets mis gaat.
Ik doe de boodschappen hier. Ik heb de afgelopen maanden bijgehouden hoeveel ik uitgeef aan boodschappen voor 2 personen. Wij eten elke dag minimaal een pond groente en zeker 3 a 400 gram fruit (soms diepvriesfruit voor in de smoothie). We eten geen vlees, we roken en drinken niet maar ik drink wel elke dag cola.
Dan kom ik gemiddeld uit op 75 euro en dat is niet eens bij de Lidl of de Turkse winkel maar bij een lokaal Sparretje en af en toe de AH. Ik let wel op aanbiedingen. Als de meloenen in de aanbieding zijn dan eten we dat. Zijn de aardbeien goedkoop, dan neem ik die mee. Ik neem geen tonnetje blauwe bessen van 7 euro mee omdat ik dat gewoon te duur vind.
Heel veel dingen die we 'normaal' zijn gaan vinden zijn natuurlijk luxe dingen. Avocado, ananas, mango... het moet van ver komen. Eerder at ik nog wel eens biologisch vlees... was ook knetterduur. 25 euro voor een kilo kipfilet als ik het me goed herinner. Dat heb ik er niet meer voor over.
Ik ben er echt niet voor om groente en fruit duurder te maken maar om nou te zeggen dat gezond eten onbetaalbaar is vind ik echt overdreven. Of dat je met een starterssalaris van 3000 bruto als alleenstaande elk dubbeltje om moet draaien... dan denk ik dat er ergens anders toch iets mis gaat.
Ik doe de boodschappen hier. Ik heb de afgelopen maanden bijgehouden hoeveel ik uitgeef aan boodschappen voor 2 personen. Wij eten elke dag minimaal een pond groente en zeker 3 a 400 gram fruit (soms diepvriesfruit voor in de smoothie). We eten geen vlees, we roken en drinken niet maar ik drink wel elke dag cola.
Dan kom ik gemiddeld uit op 75 euro en dat is niet eens bij de Lidl of de Turkse winkel maar bij een lokaal Sparretje en af en toe de AH. Ik let wel op aanbiedingen. Als de meloenen in de aanbieding zijn dan eten we dat. Zijn de aardbeien goedkoop, dan neem ik die mee. Ik neem geen tonnetje blauwe bessen van 7 euro mee omdat ik dat gewoon te duur vind.
Heel veel dingen die we 'normaal' zijn gaan vinden zijn natuurlijk luxe dingen. Avocado, ananas, mango... het moet van ver komen. Eerder at ik nog wel eens biologisch vlees... was ook knetterduur. 25 euro voor een kilo kipfilet als ik het me goed herinner. Dat heb ik er niet meer voor over.
woensdag 19 juni 2019 om 22:44
Klagen is noodzakelijk. Hoe meer mensen opscheppen dat ze het allemaal nog prima kunnen betalen en dat het best duurder kan/mag, dan spint de overheid daar wel garen bij hoor, dan denken ze dat ze door hun proefballonnetje ongestoord de prijzen/belastingen weer omhoog kunnen laten gaan. En feitelijk is dat ook zo door al die calvinistische types die op social media/fora aangeven graag in blijven leveren.