Geld & Recht alle pijlers

Hoeveel geven jullie per maand aan boodschappen uit?

28-08-2009 20:45 263 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ben net eens aan het rekenen geweest. En alhoewel ik het wél wist dacht ik toch: "Best veel eigenlijk".



Voor ons tweetjes (baby eet tot nu toe alleen nog wat ik eet) waren we kwijt.



Mei: 342 euro

Juni: 400 euro

Juli: 370

Augustus: 350



Gemiddeld 4386 per jaar.



Wij gaan voor de grotere boodschappen altijd naar de goedkopere winkels. Aldi, Lidl of Dirk.

Maar dan ga ik toch ook minstens twee keer in de week nog naar een supermarkt in de buurt voor wat vers brood, fruit, melkproducten, groente etc.



De bedragen zijn ook inclusief af en toe een tijdschrift en de meeste drogisterij artikelen plus dat mijn vriend de grootste frutsel koning is. Lees: de bakken bij de aldi en lidl zijn leuk



Het is niet dat we willen of moeten besparen maar meer voor mijn eigen inzicht. Is dit veel of valt het juist wel mee?



http://www.nibud.nl/uitgaven/wat-kost/voeding.html
Alle reacties Link kopieren
Heb mijn antwoord al: Nibud zegt dat we het met 362 euro per maand zouden kunnen doen. Nou doen we het netjes dus.



Maar ben nog steeds benieuwd naar jullie verhalen hoor
Alle reacties Link kopieren
mwoah denk niet dat wij het met minder doen (bij boodschappen reken ik ook deo, wasmiddel, vaatwastabletten, schoonmaakmiddelen etc.)

Wij proberen altijd ¤10 per dag en af en toe wat grotere boodschappen...(wij doen meestal dagelijks boodschappen)
Wij storten hier maandelijks ¤600 op de en/of en zou eigenlijk niet weten hoeveel we daarvan gebruiken.

Oh ja, twee kinderen hier, maar dat zijn de kosten niet, qua kinderspul worden alleen de luiers en de nutrilon daarvan betaald.



Toevoeging: exclusief sigaretten, deo, scheerschuim en dat soort dingen.
Alle reacties Link kopieren
denk dat wij ook ongeveer op zoiets uitkomen. Heb voor mezelf zo ongeveer 100 euro per week als budget. Soms zitten we eronder, soms erboven. Ga naar de lidl / aldi en AH / Jumbo.
Alle reacties Link kopieren
Met 2 personen: tussen de 350 en 400 per maand. De ene maand wat meer dan de andere, wij geven volgens mij relatief veel geld uit aan fruit. Mijn man houdt niet van groenten en eet als compensatie heel veel fruit.
if we all light up, we can scare away the dark...
Alle reacties Link kopieren
20 euro per week. Reken maar uit



ff een wijziging voordat mensen zeggen dat t niet kan. Ik zal wel moeten. wat ik niet heb kan ik niet uitgeven.
Wij, gezin met 3 kinderen waarvan 2 in de luiers, geven tussen de 550 en de 600 euro uit per maand aan boodschappen. Jongste krijgt borstvoeding.

Hier ook veel fruit en groente. In de zomertijd tikt dat aardig aan met aardbeien, perziken, nectarines etc etc.
20 euro per week??? Hoe doe je dat?
Alle reacties Link kopieren
Ik gok ook rond de Eur 400 per maand voor 2 volwassenen die van lekker houden en voor 3 katten zachtvoer/snoepjes.



(maar dan exclusief de dure harde brokken van de Dierenarts 50,00 en kattebakvulling ong.20,00)
Alle reacties Link kopieren
quote:ziva schreef op 28 augustus 2009 @ 21:04:

20 euro per week. Reken maar uit



ff een wijziging voordat mensen zeggen dat t niet kan. Ik zal wel moeten. wat ik niet heb kan ik niet uitgeven.Jeetje ziva, eet je iedere dag geweekt duivenvoer ofzo?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Jee,Ziva...wat weinig.

Is dat voor jou alleen?



Als ik dat lees voel ik me een grote verspiller,zo'n groot verschil.
Alle reacties Link kopieren
Hey Aruba, hier

vind je het boodschappenlijstjes topic en op verschillende pagina's staan de maanden van een aantal forummers.



(ik ben grootspendeerder $-: )
Alle reacties Link kopieren
Ik ook iets van 20-25 euro voor een week eten. Dat is exclusief toiletartikelen.



Ik maak van te voren een lijst met wat ik van de week ga eten en dan haal ik de boodschappens eens per week. Scheelt geld!
Alle reacties Link kopieren
Wij geven bijna Euro 500 uit aan boodschappen. Dit is incl. luiers, voeding, deo, wasmiddel etc.



Ik ging eerst naar Aldi, Jumbo en Poiesz. Nu alleen nog naar Jumbo en Poiesz (brood). De echte boodschappen doe ik bij Jumbo. Toen ik bij de Aldi shopte kocht ik nog meer dan normaal... alles redelijk goedkoop en dus raakte ik in de verleiding.
Alle reacties Link kopieren
Wij, gezin met 2 volwassenen en 1 kind gebruiken zo'n 350 euro per maand voor boodschappen. Hierbij zitten dan ook de luierbroekjes voor dochter. Ik weet dat die duurder zijn dan luiers maar ivm medische oorzaak en het welzijn voor onze dochter moeten wij dus wel totdat wij het eventueel vergoed krijgen.



Ziva, ik vind het knap dat je van 20 euro per week kunt eten.
Alle reacties Link kopieren
Grappig, ik had er gisteren met een collega over. Ik weet het niet eens. Het is toch wel erg gesteld met mij.
Alle reacties Link kopieren
ja alleen.

Ik reken ook deo en wasmiddel erbij.

Als ik een "rijke" maand heb mag ik 30 euro uitgeven en dan loop ik ietwat verdwaast door de winkel en reken ik vaak nog maar 20 af. hihi.

Hoe ik het doe? Geen idee. Brood met pindakaas will doo. Veel bonenprutjes en goedkope cola light (een mens mag zn verslaving hebben en euroshopper is maar 31 cent)

Groente halen in de aanbieding.

Ik kom niks te kort. Ben t gewend ondertussen. Leuk is anders.



Rol inderdaad bijna van mn stoel met al die grote bedragen hierboven ;)
Alle reacties Link kopieren
quote:zusenzo schreef op 28 augustus 2009 @ 21:10:

Hey Aruba, hier

vind je het boodschappenlijstjes topic en op verschillende pagina's staan de maanden van een aantal forummers.



(ik ben grootspendeerder $-: )Zo hey Zus. Dat werd netjes bijgehouden!
Alle reacties Link kopieren
Dan eet je voor ongeveer 80 cent per dag?!

ontbij/lunch en diner??



Echt mn bek valt er van open....(vind het erg knap van je en ook rot dat je het blijkbaar erg krap hebt)
60 euro per maand voor mij en Zoon. Inclusief wasmiddel, schoonmaakmiddel, brood, vlees, toiletartikelen.
Alle reacties Link kopieren
Wij geven ongeveer 600 euro per maand uit aan boodschappen. Als er verjaardagen zijn wat meer. We zijn wel een gezin van 5 personen. Ik doe wel vaak de boodschappen bij de AH. Doe ik het bij een andere supermarkt is de kwaliteit van groente en vlees beduidend minder.
Rond de 600 euro denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Ziva, misschien te persoonlijke vragen hoor...

Maar ben je student of moet je het hiermee doen door de bijstand? En kom je in aanmerking voor de voedselbank (of wil je dat niet)



(Mocht je in de buurt wonen kom je hier maar een happie doen)
Alle reacties Link kopieren
quote:maxem schreef op 28 augustus 2009 @ 21:16:

Doe ik het bij een andere supermarkt is de kwaliteit van groente en vlees beduidend minder.Ook nog een leuke discussie. Maar ik vind het fruit van de Lidl dus echt het beste. Volgens mij is dat ook eens uit een kassa test ofzo gekomen. Maar ja zal ook misschien per supermarkt weer schelen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven