Geld & Recht alle pijlers

Hoeveel geven jullie per maand aan boodschappen uit?

28-08-2009 20:45 263 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ben net eens aan het rekenen geweest. En alhoewel ik het wél wist dacht ik toch: "Best veel eigenlijk".



Voor ons tweetjes (baby eet tot nu toe alleen nog wat ik eet) waren we kwijt.



Mei: 342 euro

Juni: 400 euro

Juli: 370

Augustus: 350



Gemiddeld 4386 per jaar.



Wij gaan voor de grotere boodschappen altijd naar de goedkopere winkels. Aldi, Lidl of Dirk.

Maar dan ga ik toch ook minstens twee keer in de week nog naar een supermarkt in de buurt voor wat vers brood, fruit, melkproducten, groente etc.



De bedragen zijn ook inclusief af en toe een tijdschrift en de meeste drogisterij artikelen plus dat mijn vriend de grootste frutsel koning is. Lees: de bakken bij de aldi en lidl zijn leuk



Het is niet dat we willen of moeten besparen maar meer voor mijn eigen inzicht. Is dit veel of valt het juist wel mee?



http://www.nibud.nl/uitgaven/wat-kost/voeding.html
Voor groente en fruit kan je nog beter naar de Turkse super gaan Aruba.
Alle reacties Link kopieren
Ook wij doen voor ongeveer 400 euro p/m boodschappen; dit is inclusief alles, zowel luiers,wasmiddelen en af en toe een tijdschrift.



Wij zijn een gezin met 4 personen; man(41,int. chauffeur) vrouw, ik dus(33, huisvrouw/moeder), en 2 zoontjes van 5 en 2 waarvan de een alleen snachts nog luiers draagt en de andere zowel overdag als snachts.

Ik haal de luiers van waar ik die dag kom; de ene keer zijn het goedkope luiers en de andere keer zijn het pampers.



groetjes heidi
Alle reacties Link kopieren
Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik geef veel meer dan ¤1000,- per maand uit aan boodschappen voor 2 personen. Maar dat is inclusief ieder een pakje sigaretten per dag.
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad, fruit en groentes (en soms vlees) haal ik op de markt of in de aanbieding en dan is het veel goedkoper!



Voor de rest sauzen en soep zelf maken, scheelt ook al heel wat. Teveel stop ik in de vriezer.



Heel veel dingen zijn helemaal niet duur, bijvoorbeeld pasta met een saus en toch lekker. Vanavond Chicken Teriyaki met rijst en groenten.
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 28 augustus 2009 @ 21:19:

Voor groente en fruit kan je nog beter naar de Turkse super gaan Aruba.Ik woon in the middle of nowhere dus haal soms wat bij de boer
Alle reacties Link kopieren
quote:IvyRosa schreef op 28 augustus 2009 @ 21:16:

60 euro per maand voor mij en Zoon. Inclusief wasmiddel, schoonmaakmiddel, brood, vlees, toiletartikelen.Per maand of per week??
Alle reacties Link kopieren
Hier voor 2 personen ongeveer 300 a 350 euro. Maar onze wijn haalden we vaak nog zelf bij een wijngroothandel. Haalden want ik mag geen wijntjes meer drinken (zwanger, yessss) en die kosten gaan aanzienlijk omlaag. Dus volgende maand ongeveer 200 a 250 euro vermoed ik, wel altijd veel groeten en fruit.
.
Alle reacties Link kopieren
1 persoon: gemiddeld 35 euro per week, dat is dus 140 euro per maand.
.
quote:ArtemisDCS schreef op 28 augustus 2009 @ 21:22:

[...]





Per maand of per week??

Oeh, per week! Excusez!

En daar rook ik ook nog voor.
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn 250/300 euro kwijt per maand voor 2 personen.
Alle reacties Link kopieren
mm, ik reken niet per dag, dat staat te triest ;o)

20 euro per week is echt wel te doen hoor als je goed oplet maar het is een rekensommetje. Ik pin elke week 20 euro en daar doe ik het mee.

Ik ben te oud voor student en te trots voor andere opties ;o)

Die opties zijn niet nodig aangezien ik nog lang niet verhonger.

Het enige waar ik van baal is dat ik nooit iets leuks aan kleren kan kopen. De laatste keer kleding kan ik me niet heugen.

Ik heb niet eens schulden. *gelukkig*
Alle reacties Link kopieren
Hoe doen jullie dat?
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:27:

Hoe doen jullie dat?Hoe geef jij meer dan 1000 euro uit voor 2 man. Ik vind het gewoon knap!
Alle reacties Link kopieren
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:27:

Hoe doen jullie dat?Ik doe bijna iedere dag boodschappen bij de AH en dan ben ik tussen de 30 en 50 euro kwijt.
Alle reacties Link kopieren
quote:ziva schreef op 28 augustus 2009 @ 21:26:

mm, ik reken niet per dag, dat staat te triest ;o)

20 euro per week is echt wel te doen hoor als je goed oplet maar het is een rekensommetje. Ik pin elke week 20 euro en daar doe ik het mee.

Ik ben te oud voor student en te trots voor andere opties ;o)

Die opties zijn niet nodig aangezien ik nog lang niet verhonger.

Het enige waar ik van baal is dat ik nooit iets leuks aan kleren kan kopen. De laatste keer kleding kan ik me niet heugen.

Ik heb niet eens schulden. *gelukkig*



Oké,het is per week..

Ik dacht per maand omdat iedereen een bedrag per maand gaf.

Maargoed dan is het nog steeds karig.



Ik moet wel zeggen dat toen ik een aantal jaren terug alleen woonde ik ook prima voor een euro of 30 per week rond kom komen.

(en dat was niet omdat het moest maar toen kookte ik veel soberder)

Gaf wel weer veel meer uit in de kroeg dan ik nu doe...
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:28:

[...]



Ik doe bijna iedere dag boodschappen bij de AH en dan ben ik tussen de 30 en 50 euro kwijt.Jeetje, das bijna mijn weekbudget
Alle reacties Link kopieren
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:27:

Hoe doen jullie dat?Kijk anders eens op de link in mijn openingspost. Best interessant.
Alle reacties Link kopieren
quote:IvyRosa schreef op 28 augustus 2009 @ 21:30:

[...]



Jeetje, das bijna mijn weekbudget Daarom vraag ik ook, hoe doen jullie dat???
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:28:

[...]



Ik doe bijna iedere dag boodschappen bij de AH en dan ben ik tussen de 30 en 50 euro kwijt.



Laten we er even 40 euro van maken. Je kocht ook sigaretten, toch? Dertig euro over. Wat koop je dan allemaal?



Ik zou het ook wel op krijgen hoor: chocola, fruit, yoghurtjes, tijdschrift. Hoewel, dan niet elke dag....
Alle reacties Link kopieren
ik kom ook wel eens in de kroeg. Dan geef ik in de week wat minder uit.

20 euro per week vind ik nl best aardig aangezien ik een aantal maanden geleden nog krapper zat door een blunder en niet eens mijn fout!

Ik kon toen net 12,50 uitgeven wekelijks. Dat was net niet te doen.

nu is 20 per week dus heel fijn

Dus 80 per maand.



Ik rook niet dat scheelt denk ik een heleboel! Nooit gedaan ook
Alle reacties Link kopieren
Niet veel bijzonders eigenlijk maar wel meestal biologisch.

-Cola light

-Fruit

-Groente

-muesli

-brood

-senseo

-koffie melk

-soja melk
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:32:

[...]





Daarom vraag ik ook, hoe doen jullie dat???

Geen idee, hier altijd verse groente op tafel, brood bak ik vaak zelf (= ook goedkoper), niet elke dag vlees en als er vlees is vaak kip of gehakt wat ik versnijd.

Wat over is vries ik in, net als de groente uit moeders moestuin. Ik drink zelden frisdrank, hoofdzakelijk thee of siroop (Zoon diksap of melk) en een deel van de boodschappen doe ik nog bio ook
quote:Nefertiti schreef op 28 augustus 2009 @ 21:37:

Niet veel bijzonders eigenlijk maar wel meestal biologisch.

-Cola light

-Fruit

-Groente

-muesli

-brood

-senseo

-koffie melk

-soja melkMaar daar zitten dingen tussen die je niet elke dag koopt, omdat je dat niet in één dag opmaakt (senseo, koffiemelk, muesli...)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven