Eten
alle pijlers
Zelf yoghi maken
donderdag 25 september 2008 om 17:54
Ik wil het jullie niet onthouden, heb weer een grote kan met 2 liter yoghurtdrank gemaakt, en het is zoo lekker, en veel goedkoper dan kant en klare milk & fruit!
Men neme een liter goedkope volle yoghurt, 3/4 liter goedkope karnemelk, en 1/4 liter goedkope limonadesiroop, dit in een grote kan door elkaar roeren en klaar is je 2 liter! En het is in no time op. Mss zijn er nog meer lekkere zuiveltips, ik kon ze in de index namelijk niet vinden.
Men neme een liter goedkope volle yoghurt, 3/4 liter goedkope karnemelk, en 1/4 liter goedkope limonadesiroop, dit in een grote kan door elkaar roeren en klaar is je 2 liter! En het is in no time op. Mss zijn er nog meer lekkere zuiveltips, ik kon ze in de index namelijk niet vinden.
donderdag 25 september 2008 om 20:16
quote:2Italy2 schreef op 25 september 2008 @ 18:59:
dit is yoghi
[afbeelding]
en dit is yoki drink
[afbeelding]
Ik vond het nogal een aparte topic titel, ik dacht dat iemand in de weer was met beren tekenen Lieve skat, die beer schrijf je zonder h hoor (yogi dus), dus als je me wil verbeteren is prima, maar dan moet je het wel goed doen
dit is yoghi
[afbeelding]
en dit is yoki drink
[afbeelding]
Ik vond het nogal een aparte topic titel, ik dacht dat iemand in de weer was met beren tekenen Lieve skat, die beer schrijf je zonder h hoor (yogi dus), dus als je me wil verbeteren is prima, maar dan moet je het wel goed doen
maandag 29 september 2008 om 16:23
vrijdag 11 september 2009 om 17:19
dat kan je ook doen met karnemelk en sinaasappelsap duploo, ook super lekker, deed ik altijd, maar weer eens doen....
maarre, klinkt lekker hoor die yoghi, maar mij lijkt het zoveel suiker of is dat niet meer dan gewone yoghidrink?
Ik vind het trouwens niet goedkoper, want koop merk yogho yogho van 66 cent per pak bij de appie, lijkt me ongeveer even duur?
maarre, klinkt lekker hoor die yoghi, maar mij lijkt het zoveel suiker of is dat niet meer dan gewone yoghidrink?
Ik vind het trouwens niet goedkoper, want koop merk yogho yogho van 66 cent per pak bij de appie, lijkt me ongeveer even duur?