Lijf & Lijn alle pijlers

Goedkoop en gezond eten

27-06-2013 15:45 12 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dag dames,



Ik wil heel graag mijn voedsel bereiden zonder e-nummers. Maar in de praktijk blijkt dit best lastig om dat binnen een bepaald budget te doen!

Ook wil ik gewoon lekker in mijn supermarkt blijven, in plaats van telkens naar een reformwinkel te gaan die alleen open is als ik werk!



Wat mij namelijk opvalt, is dat ik voor 1 euro een pizza kan eten en vol zit, maar als ik een gezonde maaltijd voor mezelf klaar maak, die voldoet aan de schijf van vijf dat het een stuk duurder is!



Hebben jullie tips, recepten en nog meer gezondheidsweetjes die hierop aansluiten?



Groetjes



channy
Alle reacties Link kopieren
cevree in "simpel, gezond, goedkoop !"
Ik verbaas me erover dat de buitenkant van de dingen zoveel verbergt.
In alles wat je zelf vers maakt zit toch geen rommel? In mijn eigen spaghettisaus (tomaten, uien, gehakt, selderij, tomatenpuree en wat kruiden) zit niks, evenzo in mijn eigen nasi (kipfilet marineren in ketjap manis, uitje, roerbakeitje, prei en rijst).
Zorg dat je genoeg kruiden (toko) in huis hebt. Daarvan kun je dan zelf je kruidenmixen maken.

Tomatenbasissaus maak je bijvoorbeeld van blikjes gepelde tomaten (30 ct per blikje), veel goedkoper dan kant en klaar.
Gewoon vers voedsel klaarmaken. Dan zit er ook geen troep in. Veel groenten en fruit (markt, Lidl) en geen bewerkte kant en klare fabrieksspullen. Dan ben je wel veel geld kwijt aan je groenten/fruit, maar je bespaart ook weer heel veel op de fabrieksvoeding.
Alle reacties Link kopieren
Ik snap nooit waar het idee vandaan komt dat gezond eten veel duurder moet zijn. Als je er een beetje mee aan de slag gaat, zal je versteld staan van het resultaat..

Allereerst is havermout een topproduct: supergezond en spotgoedkoop zonder enige gekke toevoeging! Je kan het gebruiken als ontbijt (overnight oats met water of sojamelk oid), je kan ermee bakken, je kan er havermeel van maken, je kan er havermelk van maken, de mogelijkheden zijn eindeloos en zo’n pak kost ¤0,40 bij de AH (Euroshopper).

Als je voor seizoensproducten gaat qua groenten en fruit ben je weer goedkoop uit. Let op aanbiedingen in de supermarkt of, nog beter, ga naar een markt of een turkse winkel. Je zult verstelt staan van de prijzen. Ook bij de turk/markt heb je vaak zeer goedkope gedroogde vruchten (rozijnen/abrikozen/dadels) waar je vanalles mee kunt en noten. Als je dan nog wat investeerd in producten zoals speltmeel dan kom je echt al een heel eind, vooral als je het e.e.a. zelf wilt bakken.

Tip voor volgend jaar: plant wat plantjes op je balkon/tuin/in potten met kruiden, sla, tomaatjes etc. Goedkoop en lekker!
Alle reacties Link kopieren
i probeer ook zo gezond mogelijk te eten en heb een klein budget maar kom echt niet onder de 50 eu v 2 pers



alles al uitgeprobeert om goedkoper uit te komen



.Ik eet 2 dagen geen vlees..maar het lukt gewoon niet
Alle reacties Link kopieren
Een pizza van een euro voldoet ook niet aan de schijf van 5
quote:Rainbow01 schreef op 27 juni 2013 @ 17:34:

i probeer ook zo gezond mogelijk te eten en heb een klein budget maar kom echt niet onder de 50 eu v 2 pers



alles al uitgeprobeert om goedkoper uit te komen



.Ik eet 2 dagen geen vlees..maar het lukt gewoon niet



50,- per week? Dat is toch heel goedkoop voor 2 personen? Ik zou niet weten hoe je zuiniger dan dat kan leven. Ik eet maar 1 x per week vlees en geef meer uit.



Ik kan iedereen aanraden naar de Lidl te gaan trouwens, de beste verse groenten en fruit en erg goedkoop.



En de aller-allerbeste tip om goedkoop te eten is LEREN KOKEN.

Ik kan van een hand rijst, 2 eieren en een stronk broccoli een heerlijke maaltijd maken. In combinatie met mijn kruidenkast, wat goedkope basisingredienten van de toko (die jaren meegaan) en kennis van de indonesische keuken dan hè.



Sowieso is de aziatische keuken: gezond, goedkoop (vaak vegetarisch) én makkelijk. Een goed thais of Indiaas kookboek kan een goede investering zijn.
Wie eet er nou nog volgens de schijf van 5 trouwens? Dat is toch allang achterhaald. Veel te veel zuivel en koolhydraten.



Lekker aziatisch leren koken en hup, naar de toko voor je basisingredienten. Supergezond en dan leer je van heel weinig heerlijk koken. Vlees mis je niet eens.



En als je niet van aziatisch houdt:

Havermout, fruit van de markt aan het eind vd dag, stampotten en ovenschotels zijn goedkoop, salades (geen zakjes maar krop kopen!), gerechten met eieren (goedkoop en voedzaam), groenten in het seizoen kopen. Zakken rijst bij de toko. Hartige taart maken kost bijna niks. Zelf tomatensoep of groentesoep of uiensoep maken is heeel goedkoop en voedzaam.
Alle reacties Link kopieren
Rainbow, ik vind 50 euro voor 2 personen erg goedkoop. Denk je dat je het met pakjes en zakjes, kant-en-klaar maaltijden en afhalen goedkoper krijgt?

Vlees eet ik overigens niet, mijn vriend wel. Vervang vlees door bonen en je hebt toch weer goede eiwitten binnen (en een stuk goedkoper).



Wat bloemetje77 zegt klopt, leren koken helpt een hoop! Net als een goede basisvoorraad van allerlei kruiden
Alle reacties Link kopieren
Wij doen weekboodschappen voor gemiddeld 45 euro bij de Lidl voor ons tweeën en onze peuter. Daar eten we ongeveer zes keer van. Moet wel zeggen dat ik fruit bijhaal in de loop van de week, en eens in de twee weken nog voor ongeveer 15-20 euro bij AH dingen als Roosvicee en merkdingen.



Dan hebben we geen luxedingen hoor, gewoon de basics, maar we eten iedere avond vers en gezond en een volledige maaltijd. Komt ook hier door de toko-kruidenkast van vriend, die daar van alles van weet te toveren

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven